Náš přístup k udržitelnosti znamená, že vyrábíme a držíme omezené zásoby zboží. To nám také pomáhá zůstat oddaní autentickému a originálnímu procesu zpracování šperků s každým kouskem, který nosíte.

Všechny naše šperky jsou ručně vyráběny lokálně řemeslníky a designéry, které dobře známe a s nimiž již léta spolupracujeme. Každý kus, který máme, byl osobně pečován a vyroben s láskou a vášní, a proto jde pro nás řemeslo a udržitelnost ruku v ruce.

Líbí se vám něco, co je na předobjednávku?

Stále můžete získat položky, které jsou na předobjednávku, stačí pokračovat v objednávce a položka bude vyrobena přímo pro vás. Stejně jako když nemůžete najít požadovanou velikost, dejte nám vědět a my vám rádi zařídíme velikost, kterou potřebujete.

Jak dlouho to trvá?

Vezměte prosím na vědomí, že všechny položky předobjednané a vyrobené na zakázku vyžadují dokončení a dodání 2-6 týdnů. Po domluvě s řemeslníkem vás budeme informovat o předpokládaném termínu. Pokud je pro vás uvedený očekávaný termín příliš dlouhý, můžete objednávku zrušit a my vám vrátíme celou částku zpět.

Chcete se dozvědět více o špercích na zakázku? Náš tým vám rád pomůže, stačí nám napsat na hello@myamichai.com

Potřebujete další pomoc?

Průvodce velikostmi
Dodací lhůty a cena
Vrácení zboží
Nejčastější dotazy